PTTK Ciechanów
Loading Flash movie...

baner

KONTAKT

Biuro PTTK
06-400 Ciechanów
ul. Krubińska 33

e-mail: agata@pttkciechanow.pl

telefon.


604 173 457

Czynne
od poniedziałku
do piątku
w godzinach
10.00 - 18.00
sobota
10.00 - 14.00
Zapraszamy

NR KONTA

68 8230 0007 2006 3000 0256 0001Znajdziesz nas na:


Galeria
Biuro

WYCIECZKI PIĘCIODNIOWE


1. Mierzeja Wiślana i Trójmiasto Elbląg-
katedra św. Mikołaja, kanał Ostródzko-Elbląski, Stegna, Sztutowo, Krynica Morska - zakwaterowanie w OW w Krynicy lub w Stegnie, rejs statkiem, zwiedzanie Fromborka - Wzgórze Katedralne, Planetarium, wycieczka do Trójmiasta (Gdańsk - Stare Miasto, katedra w Oliwie, oceanarium w Gdyni, Opera Leśna i molo w Sopocie) Świadczenia:autokar, 4 noclegi, wyżywienie: śniadania i obiadokolacje, pilot-przewodnik, bilety wstępów.

2. Płw. Helski i Trójmiasto-
zakwaterowanie w Jastarni lub w Jastrzębiej Górze, wycieczka rekreacyjna, rejs statkiem, zwiedzanie fokarium, Muzeum Rybackiego i promenada w Helu, latarni morskiej w Rozewiu, Domu Rybaka we Władysławowie, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie, wycieczka do Trójmiasta.

3. Łeba i Słowiński Park Narodowy-
kraina ruchomych wydm - to największa atrakcja tej wycieczki, Łeba - port i jeden z najczęściej odwiedzanych "kurortów" nad polskim Bałtykiem, panorama ze wzgórza Rowokół, latarnia Stilo, kościół, muzeum przyrodnicze, ruchome wydmy w Smołdzinie, wieże widokowe, Kluki-Muzeum Wsi Słowińskiej, po drodze Trójmiasto.

4. Wybrzeże środkowe-
plaże i wioski rybackie, gdzie koniecznie trzeba zobaczyć Darłowo, a w nim zamek, starówkę, jedyny w Polsce rozsuwany most w Darłówku, wspiąć się na szczyt latarni morskiej w Jarosłąwcu, pospacerować promenadą w Ustce.

5. Zabytkowe miasteczka w okolicach Kołobrzegu-
Kołobrzeg - Muzeum Miasta Kołobrzegu, kolegiata, Muzeum Oręża Polskiego, część uzdrowiskowa miasta, katedra w Trzebiatowie, baza dawnych wojsk radzieckich w Podczelu, latarnia morska w Gąskach, przedwojenne pensjonaty w Mielnie, katedra, kaplice, Domek Kata, Chełmska Góra w Koszalinie.

6. Szczecin - Świnoujście - Międzyzdroje - Wyspa Wolin-
Szczecin-Ratusz Staromiejski, Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Muzeum Morskie, Brama Królewska, Muzeum Narodowe, Plac Orła Białego, bazylika, Aleja Fontann, Puszcza Bukowa,Jezioro Szmaragdowe, Ogród dendrologiczny w Glinnej, Wolin - muzeum regionalne, Wzgórze Wisielców, Kamień Pomorski- katedra Jana Chrzciciela (koncerty organowe), Baszta Piastowska, Chrząszczewska Wyspa, Trzęsacz-ruiny kościoła, którego część zsunęła się do wysokiego klifu, Międzyzdroje -plaża i promenada, Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, Woliński Park Narodowy-spacer do rezerwatu żubrów, czerwony szlak, Zalew Szczeciński, Świnoujście-awanport (reda), uzdrowisko solankowe.


Copyright - PTTK Ciechanów 2012- grafika- Studio CAM'RAT